Doprava zdarma

Při objednávce nad 4999 Kč

15 let zkušeností

Ručíme svým dobrým jménem

Dodací podmínky

A. POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Po přijetí objednávky a ověření dostupnosti Vás budeme emailem či telefonicky kontaktovat pro upřesnění termínu dodání. Zboží, které je na našich stránkách označeno "Skladem", Vám v rámci celé ČR doručíme nejpozději do týdne, BĚŽNĚ VŠAK ODESÍLÁME DO DVOU PRACOVNÍCH DNŮ. Jinak je běžná lhůta pro dodání zboží 1-4 týdny od přijetí objednávky. Tento údaj však nese pouze ilustrativní charakter, jelikož stavy skladu se neustále mění a publikovaná dodací lhůta tedy může být v případě vyprodání zásob prodloužena. Aktuální stav skladu je vždy potvrzen po odeslání objednávky.

B. DORUČENÍ ZBOŽÍ

Zboží Vám bude doručeno buď naší vlastní dopravou, nebo  prostřednictvím přepravní společnosti, se kterou máme uzavřenu smlouvu (dle charakteru a množství objednaného zboží). Našim pracovníkem budete emailem či telefonicky informováni o přesném termínu dodání. Výnos zboží lze přiobjednat pouze v případě, že je tato možnost uvedena na našich stránkách v detailu vybraného zboží nebo v případě, že je Vámi objednané zboží doručeno našimi vlastními vozy. V ostatních případech je zboží dodáno před Váš dům.

Při doručení doporučujeme pečlivě zkontrolovat dodaný výrobek, zda není poškozen. Záruční doba začíná běžet převzetím věci kupujícím. Pokud zjistíte jakoukoli závadu, popř. rozdíl mezi doručeným zbožím a fakturou, je potřeba nás kontaktovat.

C. DOKUMENTACE

Veškerá dokumentace je přiložena u zboží. Pokud u zboží jakákoliv dokumentace chybí, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel.: +420 725 075 816 nebo e-mail: eshop@podlahy-levne.com a chybějící doklady vám budou zaslány.

D. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má právo, podle aktuálního občanského zákoníku, odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud byla smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku. V případě, že dodavatel nepředal spotřebiteli informace, které je povinen předat písemně nebo jiným obdobným způsobem činí tato lhůta pro odstoupení 3 měsíce od převzetí plnění. Jestliže však jsou informace řádně předány v jejím průběhu, dochází k ukončení tříměsíční lhůty a počíná od té doby běžet lhůta čtrnáctidenní.

V případě vrácení zboží musí kupující zboží, poslat zpět v uvedené lhůtě. Po obdržení vráceného zboží, prodávající nejpozději do 14-ti dnů (dle zákona) zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Pokud zde není uvedeno, veškeré další podmínky se řídí platnými ustanoveními  zákona č. č. 89/2012 Sb. (dále jen „občanský zákoník“).